פסיכותרפיה

פסיכותרפיהטיפול פסיכותרפיה מתבסס על הדו שיח בין המטופל למטפל, כאשר על פי הדעה הרווחת ככל שתיווצר שיחה עמוקה בין המטפל והמטופל כל הסיכוי להצלחת הטיפול הופכת להיות גבוהה יותר. לא כל פסיכולוג ברעננה הוא גם פסיכותרפיסט מומלץ כאשר ישנם פסיכולוגים ברעננה אשר מאמינים בשיטות פעולה שונות, והם אינם חושבים כי הדיבור או השיח בין המטפל והמטופל הוא הבסיס להצלחת הטיפול.

אני ד"ר גיא דרורי מתמחה בשתי סגנונות הטיפול, כאשר לא פעם אני מזניח מעט את שיטות הפסיכולוגיה הרגילות ועובר לטפל בשיטת הפסיכותרפיה שמביאה לי פעם הצלחה גדולה יותר והרגשה טובה בהרבה אצל המטופלים. פסיכולוג בקריות יודע שפסיכותרפיה ניתנת ליישום גם כטיפול אחד על אחד וגם באופן של טיפול זוגי ברעננה, כאשר כל אחד מספר את אשר על ליבו הרבה יותר קל להלבין את הדברים ולפתוח דף חדש גם ביחסים שנראים עכורים מאוד.

האם פסיכותרפיה ברעננה עדיפה על פסיכולוגיה?

לא ניתן להגיד באופן חד משמעי איזה מבין השיטות עדיפה יותר. לכל שיטה יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, שלעיתים אפילו בטיפול אחד ניתן לשלב בין השיטות או להחליף בניהן באופן יחסית שכיח. החוכמה היא לדעת לשלב בין השיטות כך שהמטופל יגיב בצורה הטובה ביותר, והטיפול יביא לתוצאות במהירות הגבוהה ביותר. המטופל לא צריך לדעת מה זה פסיכותרפיה? או מתי מחליפים לו את שיטת הטיפול.

אני עם שנים רבות של ניסיון בתחום הפסיכולוגיה ובתחום הפסיכותרפיה אדע לווסת את כל אחת מהשיטות כל שהיא תפיק את התועלת המרבית ותביא לתוצאות מרשימות בתוך זמן קצר של טיפול. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע אל אחת מהקליניקות שלי על מנת להתחיל את התהליך, ומהר מאוד תרגישו בשינוי!