ביטחון עצמי

ביטחון עצמיבעידן שבו מבוגרים רבים מתמודדים עם תדמית ירודה, חוסר ביטחון עצמי הינה אחת מהסיבות המרכזיות לכך שמטופלים רבים פונים אליי לצורך קבלת טיפול פסיכולוגי. דימוי עצמי נמוך יכול להופיע ממספר רב של סיבות, ויש כאלה הסובלים מבעיה זו כבר מגיל צעיר ורק בגיל מבוגר יותר הם מוכנים לקבל טיפול. פסיכולוגים רעננה יכולים להציע לכם לשפר את התדמית העצמית שלכם, אך לא לכולם תהיה את האפשרות לסלק אחת ולתמיד את הבעיה ממנה הנכם סובלים. אני ד"ר גיא דרורי אעזור לכם עם העלאת ביטחון עצמי ואדאג לכך שבעזרת ליווי צמוד ומקיף לא תצטרכו להתחבט יותר בשאלה – איך לשפר את הביטחון העצמי?

טיפול בחיזור ביטחון עצמי רעננה

שיפור הביטחון העצמי אצל המטופלים מתחיל קודם כל בהכרה עצמית, בכך שביחד נגלה את החשיבות ואת הנקודות החיוביות המאפיינות אתכם אינדיבידואלית. כמובן שתהליך שכזה יכול לקחת זמן רב, ורק לאחר היכרות שלי אתכם אצליח באמת לזקוף לזכות את הנקודות החיוביות שבכם. זמנו, כאשר עשיתי טיפול פסיכולוגי בחיפה הבנתי המון דברים על הגישה הנכונה ביותר בטיפול בביטלון עצמי.

הטיפול לשיפור ביטחון העצמי ברעננה יכול לעזור לי להכיר אתכם לעומק, כאשר לא מן הנמנע כי במספר טיפולים נדאג להביא חבר או מכר טוב שלכם על מנת שיעזור לי להכיר את המטופל לעומק ואת החשיבות שלו בפני הסביבה הקרובה אליו.

האם ניתן לשפר את הביטחון העצמי לבד?

ניתן לשפר ביטחון עצמי באופן עצמאי, אך מדובר בטיפול קוסמטי בלבד אשר עם הזמן תפוג ההשפעה שלו ומהר מאוד תחזרו לסורכם. אם אתם רוצים לשפר פעם אחת ולתמיד את הביטחון העצמי שלכם, ולא להתחבט כל יום עם השאלה איך לשפר ביטחון עצמי? כל מה שאתם צריכים זה למצוא פסיכולוג רעננה אשר ילווה אתכם לאורכו של התהליך ויספק לכם הכוונה וייעוץ מקצועי. אני אשמח לצרף אתכם אל חוג הלקוחות שלי הפרוסים בכל אזור השרון והצפון.