אודות

פסיכולוג רעננהאני ד"ר גיא דרורי, פסיכולוג כבר שנים רבות ומתמחה בשיטות טיפול רבות. אני אדאג ביחד אתכם לבצע שיחת היכרות קצרה שבמהלכה אלמד את אופן הטיפול הטוב ביותר לאופי שלכם ולבעיה ממנה הנכם סובלים. לאחר מכן אשתף אתכם באופן הטיפול ובאורכו, ורק לאחר שנאמת כי אנו אכן מתחברים זה לתפיסת עולמו של זה נצא אל הדרך עד אשר תחזרו אל מסלול חייכם הרגיל.

טיפול פסיכולוגי יכול להיות יעיל במקרים רבים, אינכם יודעים אף פעם אילו בעיות יפקדו אתכם בחייכם ומתי תצטרכו את מערבותו של איש מקצוע בדמות פסיכולוג לצורך פתרון הבעיה. פסיכולוג מומלץ בקריות ובכלל מציאת פסיכולוג בכל אזור השרון זאת משימה לא פשוטה, ולא פעם אנשים רבים נוטשים את המשימה לאחר שלא מצאו את הפסיכולוג המתאים להם. אומנם ישנם פסיכולוגים ברעננה, אך בכדי למקסם את מלוא הפוטנציאל מהטיפול הפסיכולוגי חשוב מאוד להזדהות עם הפסיכולוג ולהתחבר אל הדרך שבה הוא מעביר את הטיפול. אחר מהר מאוד תאבדו עניין בטיפול, ואפילו בטיפול אונליין אשר מתבצע מבלי שתצטרכו לצאת מהבית יהיה לכם קשה מאוד להמשיך.

 

פסיכולוג רעננה – מגוון טיפולים

 

נמאס לכם לראות את הטיפול הבנאלי הניתן אצל מרבית הפסיכולוגים? בא לכם לקבל טיפול פסיכולוגי ברעננה באופן מעניין ומרתק אשר ישאיר לכם טעם של עוד? הגעתם למקום הנכון.

טיפול זוגי ברעננה או כל טיפול אחר הניתן על ידי, מתבצע בראש ובראשונה בחיפוש פנימי ובמציאת נקודות האור הנוכחיות בחייכם והישענות על הנקודות האלה כמוטיבים המרכזיים לשיקום עצמי ולחזרה לדרך החיים שאליה התרגלתם בעבר. אני לא מאמין בהחדרת סיסמאות ריקות מתוכן, אני מאמין כי הישענות על הקיים היא הדרך הטובה ביותר לחזור למסלול חיים רגיל ונורמטיבי.